محل تبلیغات شما

اجازه بدهید برای تعریف ایمیل مارکتینگ از قدیم شروع کنم. سال‌ها پیش که از سرویس ایمیل یاهو (همان Yahoo Mail خودمان) استفاده می‌کردم، هربار که ایمیلی از یک غریبه در Inbox خود می‌دیدم، متعجب می‌شدم این فرد از کجا آدرس ایمیل من را دارد و چرا برای من ایمیل فرستاده است! بیشتر اوقات هم به دلیل بی‌تجربگی و ترس از هکرها!!! به سرعت ایمیل را پاک کرده و حتی آن‌ها را به عنوان اسپم ذخیره می‌کردم، اما امروز بی‌تفاوت از کنار 90% این ایمیل‌های ناآشنا رد می‌شوم زیرا می‌دانم محتوایی جز تخفیف، معرفی محصولو پیشنهادات مختلف ندارند.

حتماً در گذشته برای شما هم پیش آمده که ایمیلی از یک فرد یا کمپانی ناشناس در Inbox خود مشاهده کنید و در ذهنتان از خود بپرسید که این فرد کیست، محتوای ایمیلش چیست و چرا برای شما این ایمیل را ارسال کرده است؟ اگر هنوز هم جواب این سؤالات را پیدا نکرده‌اید، پس نمی‌دانید ایمیل مارکتینگ چیست و باید بگویم که آدرس ایمیل شما به منظور بازاریابی ایمیلی مورد استفاده قرار گرفته است.

از زمان معرفی اینترنت به دنیا تا به امروز، ایمیل ابزاری ضروری برای کسب و کارها بوده است. یکی از اهداف استفاده از ایمیل برای یک کسب و کار، بازاریابی ایمیلی یا بهتر بگویم Email Marketing است. اکثر ایمیل‌های ناشناس و اسپمی (Spam) که همه ما دریافت می‌کنیم (که حاوی پیشنهادات مختلف روی این کالا و آن خدمت هستند) نمونه‌های خوبی از ایمیل مارکتینگ به بدترین شیوه محسوب می‌شوند؛ به رگبار بستن مخاطب با ایمیل بدون ذره‌ای تفکر. از آنجایی که ارسال ایمیل هزینه چندانی در بر ندارد، صاحب کسب و کار مبلغ اندکی صرف خرید یک یا چند لیست ایمیل کرده و شروع به ارسال ایمیل‌های اسپم می‌نماید: "محصول جالب را فقط به قیمت فلان ریال خانه ببرید!". گاهی حتی همین ایمیل را به دفعات به افراد نگون بخت موجود در لیست ایمیل خریداری شده می‌فرستد! نتیجه این رویه، چیزی جز اذیت و آزار افراد و خدشه دار شدن شهرت ایمیل مارکتینگ نیست.

ساخت لیست ایمیل یا خرید بانک ایمیل؟

کمپین ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) چیست؟

ایمیل ,مارکتینگ ,ایمیلی ,یک ,فرد ,استفاده ,ایمیل مارکتینگ ,کسب و ,ایمیل را ,در inbox ,inbox خود

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

provgaswealthlobs Kyle's info پورتال دانشگاهی nammidethin مبارزه با جنبش شیطان راه روشن برای تقویت مهارت درک مطلب (reading) چه کار کنیم؟ فروش ، تعمیرات ، ارتقا کامپیوتر ، لپ تاپ | کامپیوتر سروقد در مشهد Jody's memory فیلیپین